Resultatliste Sykkel NM Sola 2001

 

Klasse: Menn B
1 (29) Hans Petter Erikstad Glåm/Nitt Elite 2:58:46
2 (86) Carl-Erik Pedersen SK Rye 2:58:46
3 (98) Jon Rangfred Hansen Grenland SK 2:58:46
4 (12) Nuri Acar IF Frøy 2:58:46
5 (3) Bjørn Ivar Ekeberg SK Ceres 2:58:46
6 (95) Geir Larsen Sandnes SK 2:58:46
7 (48) Helge Mosveen Asker CK 2:58:46
8 (36) Truls Eliassen Sarpsborg SK 2:58:46
9 (10) Martin Grundetjern Sandnes SK 2:58:46
10 (79) Reiner Paul Hafrsfjord SK 2:58:46
11 (8) Knut Borbe Bærum OCK 2:58:46
12 (92) Geir Dahlen Hafrsfjord SK 2:58:46
13 (58) Idar Bore Kvamme Sandnes SK 2:58:46
14 (56) Kent Håkon Olsen Stavanger SK 2:58:46
15 (78) Stig Lunde Hafrsfjord SK 2:58:46
16 (72) John Øystein F. Bergseth Sandnes SK 2:58:46
17 (51) John Skjørestad Sandnes SK 2:58:46
18 (89) Arne-Olaf Handal Fana IL 2:58:46
19 (43) Odd Gaute Andreassen Sandnes SK 2:58:46
20 (87) Idar Bækken Bærum OCK 2:58:46
21 (1) Fredrik Løfsgaard Asker CK 2:58:46
22 (59) Geir Kåsa Grenland SK 2:58:46
23 (40) Bjørn Erik Indset Nesset CK 2:58:46
24 (57) Arnfinn Olsen Kristansands CK 2:58:46
25 (25) Per Gunnar Mustad Kragerø SK 2:58:46
26 (39) Kristian Riise Næss IF Frøy 2:58:46
27 (54) Martin Gustavsen Sarpsborg SK 2:58:46
28 (21) Johan Hegland Sandnes SK 2:58:46
29 (84) Dag Foseid Karmøy CK 2:58:46
30 (34) Ståle Eriksen Karmøy CK 2:58:46
31 (37) Andreas Sand Bærum OCK 2:58:46
32 (17) Gunnar Morten Baksaas Grenland SK 2:58:46
33 (32) Alexander Holm IF Frøy 2:58:46
34 (68) Johnny Vea Karmøy CK 2:58:46
35 (93) Bjørn Saksberg Bærum OCK 2:58:46
36 (11) Trond Kattem Nye CK Victoria 2:58:46
37 (33) Geir Evensen Trondhjems VK 2:58:46
38 (80) Magnar Myrvold Drammen CK 2:58:46
39 (44) Svenn A Stalsberg Kongsberg IL 2:58:46
40 (45) Kjetil Dyngeland Randaberg SK 2:58:46
41 (62) Edd Geir Bore Sandnes SK 2:58:46
42 (41) Ole Sigleif Johansen Rødberg IF 3:00:03 1:21
43 (2) Marius Jørgensen Bærum OCK 3:02:10 3:28
44 (85) Inge Morten Braut Sandnes SK 3:02:14 3:32
45 (15) Roar Frøseth Nesset CK 3:10:18 11:36
46 (26) Tor Gunnar Ingvaldsen Follo SK 3:10:51 12:09
47 (19) Roger Hansen Asker CK 3:13:00 14:14
48 (81) Hans Jørgen Dårstad Brumunddal SK 3:17:51 19:09
49 (63) Henrik Løset Hafrsfjord SK 3:17:51 19:09
50 (47) Svein Olav Andersen Asker CK 3:17:51 19:09
51 (88) Øyvind Refsnes Nærbø SK 3:17:51 19:09
52 (49) Lai Holmsen SK Rye 3:32:51 34:09
(6) Morten Thomassen SK Ceres (brutt)
(13) Tom-Inge Solvang SK Rye (brutt)
(14) Lars Sigve Puntervold Randaberg SK (brutt)
(16) Bendik Berge IF Frøy (brutt)
(18) Jon Rune Gilberg Nye CK Victoria (brutt)
(22) Dagfinn Mosveen Asker CK (brutt)
(23) Alf Grøtte Trondhjems VK (brutt)
(27) Kåre Sletta Gauldal SK (brutt)
(28) Henning Rud Eidsvoll SK (brutt)
(38) Kristoffer Woxvold Ottadalen SK (brutt)
(42) Jan Richard Hølestøl Sandnes SK (brutt)
(55) Kjetil Larsen Sandnes SK (brutt)
(53) Jøran Wiig Nærbø SK (brutt)
(64) Audun Bjørnfeld IL Skarphedin (brutt)
(65) Odd Arne Langset Nesset CK (brutt)
(66) Rune Salte Sandnes SK (brutt)
(67) Roar Sæther Gauldal SK (brutt)
(75) Edward Sevland Sandnes SK (brutt)
(90) Morten Annfinsen Sandnes SK (brutt)
(96) Mikkel Myrvold Drammen CK (brutt)
(7) Eirik Selbo Bærum OCK (ikke start)
(4) Erik Schøyen Bærum OCK (ikke start)
(5) Kristian Gullhav Asker CK (ikke start)
(9) Steinar Jensen Asker CK (ikke start)
(20) Ole Marius Skjærseth Sandnes SK (ikke start)
(24) Douglas Obershaw Hafrsfjord SK (ikke start)
(30) Jonny Kjærland Karmøy CK (ikke start)
(31) Rune Fjeldanger IF Frøy (ikke start)
(35) Arnar Børildsen Bærum OCK (ikke start)
(46) Knut-Jo Strømsborg SK Rye (ikke start)
(50) Thomas Heggertveit Tønsberg CK (ikke start)
(52) Øyvind Gitlesen Hafrsfjord SK (ikke start)
(60) Asbjørn Kristiansen Tønsberg CK (ikke start)
(61) Arve Lyngstad Bærum OCK (ikke start)
(69) Thomas Nesset Sundal Sandnes SK (ikke start)
(70) Frode Myhre Ellingensen Drammen CK (ikke start)
(71) Erik Hicks Frikransen (ikke start)
(73) Lasse Vikhammer Nye CK Victoria (ikke start)
(74) Per Steinar Leirvik Stord SK (ikke start)
(76) Jon Christian Møller SK Rye (ikke start)
(77) Thomas Svane-Jacobsen SK Rye (ikke start)
(82) Kjell Magnus Olsen Karmøy CK (ikke start)
(83) Jens Sethzman Bærum OCK (ikke start)
(91) Torfinn Jonassen Bærum OCK (ikke start)
(94) Dag Haug SK Rye (ikke start)
(97) Ove Davidsen SK Ceres (ikke start)
Klasse: M 60 - 64
1 (150) Olav Tyrhaug IK Hero 1:27:22
2 (151) Tor Fossum IK Hero 1:27:22
3 (152) Ivar Westby SK Rye 1:27:22
4 (153) Oddvar Holm Eiker CK 1:27:22
5 (155) Arne H. Kulsrud IK Hero 1:27:22

Klasse: M 65 - 69
(154) Kaare Bals Trondhjems VK (ikke start)
(156) Rolf Dragsten Trondhjems VK (ikke start)

Klasse: M 70 +
(157) Aarstein Berg Trondhjems VK (ikke start)