Lørdag 18/05.
 
   
 
 
   
 
Tempoløp 8,8 km løype på Ballestadhøyda. Start/mål v/Buer Skole (Borgeåsen)
 
    
 

Start Kl. 16.00

I dag er det nesten skyfri himmel og mye sol. Litt mye vind av og til.

 
   
 
Les intervju fra dagens løp.
 
 
Martin Lundberg. ... Espen Jogert.
 
   
 
Her kan du laste ned noen korte filmsnutter fra dagens ritt.
 
 
Anita Valen.
Jonny kjærland.
Trygve Eriksen.
 
   
 
Resultater for Kvinner Junior.
 
  1. Christine Myhre CK Nittedal 00:14:20 1
2. Tone E Walskaar Sandnes SK 00:14:45 2
3. Eirin Nesheim Sogn SK 00:16:44 3
 
   
   
 
Resultater for Menn Junior.
 
  1. Fredrik Skalstad Kongsberg IF Sykkel 00:11:54 1
2. Joakim Flaaseth Hansen IK Hero 00:12:20 2
3. Morten Herum Larsen Grenland SK 00:12:21 3
4. Svein Erik Vold IL Stjørdals-Blink 00:12:23 4
5. Øystein Fundingsrud Fredrikstad Sykkelklubb 00:12:24 5
6. Andre Tveten Grenland SK 00:12:30 6
7.Jan Fredrik Mohn Fana IL 00:12:37 7
8. Stian Sommerseth Lillehammer Cykle Klubb 00:12:39 8
9. Svenn Stalsberg Grenland SK 00:12:45 9
10. Martin Gustavsen Sarpsborg Sykleklubb 00:12:51 10
11. Andreas Madsen Grenland SK 00:12:55 11
 
   
   
 
Resultater for Kvinner Senior.
 
 


1. Solrunn Flatås, Team Sponsorservice 12.46
2. Anita Valen, Skien SK 0.23 [Les hva Anita sier om dagens sykkelsprint.]
3. Jorunn Kvalø, Team Sponsorservice 0.52
3. Tove Fenstad, TVK 0.52
5. Monica Valen, Team Sponsorsedrvice 1.00
6. Brita C. Mustad, Kragerø SK 1.06
7. Tone Hatteland, Sandnes 1.21
8. Linda Larsen, Arendal 1.47
9. Louise Venheim, Grenland SK 2.22
10. Wenche Ildsveen, Brummunddal Sykkelklubb 3.04
 
   
 
[Klikk for større bilde.]
 
 
 
 
Solrunn Flatås
1. Plass.
Anita Valen
2. Plass.
Jorunn Kvalø
3. Plass.
 
     
     
 
Resultater for Menn Senior.
 
  1. Terje Tho Trondhjems Velocipedklubb 00:11:29 1
2. Christopher Myhre Team Krone 00:11:55 2
3. Ola Magnus Laugaland Frikransen 00:12:07 3
4. Jonny Kjærland Karmøy CK 00:12:09 4
5. Andreas Molandsveen Ringerike SK 00:12:10 5
6. Terje Holm Brumunddal Sykkelklubb 00:12:11 6
7. Espen Jogert Sandnes SK 00:12:12 7
8. Espen Christiansen Sandnes SK 00:12:16 8
9. Stian Risberg Ringerike SK 00:12:17 9
10. Jarle Fredriksen Bærun og omegn cykleklubb 00:12:20 10
11. Lars Ellingsen Grenland SK 00:12:46 18
12. Helge Hestvik Grenland SK 00:12:53 24
13. Per-Gunnar Mustad Kragerø SK 00:13:00 27
14. Geir Kåsa Grenland SK 00:13:06 28
15. Gunnar Morten Baksaas Tønsberg Cykkelklubb 00:13:22 34
16. Trygve Eriksen Grenland SK 00:13:35 39
17. Jon Ragnfred Hanssen Grenland SK 00:13:48 44
 
     
   
 
Besøk også vår Sykkel Chat.
 
     
 
Klikk her for g tilbake.
 
     
 
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb