Startliste for Tjeitrampet.
 
   
Startlisten er klar og Anita møter meget sterkt motstand i bl.a. Leontin Van
Moorsel som hun tapte for i NED, MEN HUN VAR IKKE LANGT BAK HENNE...videre
ser vi svenske Madeleine Lindberg, Sissy van Alebeek, tyske Regina
Schleicher og ikke minst lillesøster Monica til start.
Gaterittet starter Lørdag kl. 13.00..vi følger Anita og rittet her..

Följande elitcyklister kommer att delta i Crit Race och Tjejtrampet 2002:
Nr,Name,UCI-code,Club/Nation

1,Leontien Zijlaard-Van Moorsel,NED19700322,Farm Frites-Hartol (NED)

2,Madeleine Lindberg,SWE19720202,Farm Frites-Hartol (NED)

3,Sissy van Alebeek,NED19760208,Farm Frites-Hartol (NED)

4,Sonja van Kuik,NED19790309,Farm Frites-Hartol (NED)

5,Sara Bellone,ITA19821106,Acca Due O - Pasta Zara Lorena Camicie (LTU)

6,Janildes Silva Fernandes,BRA19800823,Acca Due O - Pasta Zara Lorena
Camicie (LTU)

7,Zita Urbonaite,LTU19730903,Acca Due O - Pasta Zara Lorena Camicie (LTU)

8,Erika Vilunaite,LTU19801225,Acca Due O - Pasta Zara Lorena Camicie (LTU)

9,Letizia Giardinelli,ITA19730603,SC Michela Fanini Record Rox (ITA)

10,Åsa Hagberg,SWE19710806,SC Michela Fanini Record Rox (ITA)

11,Regina Schleicher,GER19740321,SC Michela Fanini Record Rox (ITA)

12,Lisbeth Simper,DEN19780113,SC Michela Fanini Record Rox (ITA)

13,Solrun Flataas,NOR19670828,Team Sponsorservice (NOR)

14,Jorunn Kvalö,NOR19750715,Team Sponsorservice (NOR)

15,Wenche Stensvold,NOR19750608,Team Sponsorservice (NOR)

16,Monica Valen,NOR19700915,Team Sponsorservice (NOR)

17,Sofie Andersson,SWE19791222,Team Lolland Falster (DEN)

18,Malin Gustavsson,SWE19830419,Team Lolland Falster (DEN)

19,Iben Bohe Jörgensen,DEN19700807,Team Lolland Falster (DEN)

20,Sofie Hemmingsen,DEN19791017,Team Lolland Falster (DEN)

21,Mirella Harju,FIN19820929,Finish National Team

22,Anna-Lena Lindberg,FIN19831017,Finish National Team

23,Tiina Nieminen,FIN19790511,Finish National Team

24,Maaria Siren,FIN19770622,Finish National Team

25,Tone Hatteland,NOR,Norway National Team

26,Linda Larsen,NOR,Norway National Team

27,Brita C Mustad,NOR,Norway National Team

28,Linn Torp,NOR,Norway National Team

29,Anita Valen,NOR,Norway National Team

30,Emma Johansson,SWE19830923,Sweden U23 National Team

31,Linda Forss,SWE19830919,Sweden U23 National Team

32,Monica Holler,SWE19840515,Sweden Junior National Team

33,Carolina Asplund,SWE19859226,Sweden Junior National Team

34,Maria Landström,SWE19840217,Sweden Junior National Team

35,Martina Thomasson,SWE19850222,Sweden Junior National Team

36,Ulrika Sonesson,SWE19850120,Sweden Junior National Team

37,Wenche Elvsveen,NOR,Brummundal SK (NOR

38,Andrea Antonsen,NOR,Fredrikstad SK (NOR)

39,Tove Fenstad,NOR,Trondheim VK (NOR)

41,Caroline Eriksson,SWE19770627,CK Falken (SWE)

43,Daniela Profir,SWE19700612,CK Falken (SWE)

50,Emma Grenestam,SWE19840130,Motala AIF CK (SWE)

52,Daisy Bell,SWE19850610,Skånes CF (SWE)

53,Charlotta Bengtsson,SWE19850124,Skånes CF (SWE)

54,Louise Henriksson,SWE19840417,Skånes CF (SWE)

55,Tilisha Levin,SWE19841021,Skånes CF (SWE)

56,Tina Levin,SWE19830819,Skånes CF (SWE)

60,Kuti Paulina Olamiposi,NIG19790805,Cycling Club of Lagos (NIG)

61,Victoria Bunmi Fawibe,NIG19751012,Cycling Club of Lagos (NIG)

62,Yetsunde Monsurat Gbadamosi,NIG19810609,Cycling Club of Lagos (NIG)

63,Onitsha Happy,NIG19700101,Cycling Club of Lagos (NIG)

64,Kafilat Rufai,NIG19790510,Cycling Club of Lagos (NIG)

.

     
 
Klikk her for g tilbake.
 
     
 
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb